KONTAKTOPLYSNINGER

Det grønne område
Gl. Lundtoftevej 1B
2800 Lyngby

Salg: 4590 8000
Redaktion: 7013 1100
Administration: 4590 8070

Kontortid:
Mandag - fredag:
kl. 9.00-16.00
Lørdag: lukket

 

UDEBLIVER AVISEN

Midtugeavisen bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!

 

 

KONTAKTOPLYSNINGER

E-mail adresser:
Annoncer: annoncer@dgo.dk
Redaktion:
redaktion@dgo.dk

Ledelse:
Peter Trostmann, Markedsdirektør
peter.trostmann@pol.dk

Redaktion:
Lars Schmidt, Redaktør
Tlf: 4590 8198
lars.schmidt@lokalavisen.dk

Mikkel Brøgger Petersen, Journalist
Tlf: 3067 2805
mikkel.b.petersen@lokalavisen.dk

Pernille Borenhoff, Journalist
Tlf: 4590 8160
pernille.borenhoff@lokalavisen.dk

Signe Steffensen, Temaredaktør
Tlf: 4590 8158
signe.steffensen@lokalavisen.dk

Mikael Østergaard, freelance sport
Mobil: 2298 0011
mikael.oestergaard@lokalavisen.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv-lyngby@lokalavisen.dk

Annoncer (Print & Digital):
Jacob Røen Kaspersen. Markedschef
Tlf. 4590 8268
jacob.kaspersen@lokalavisen.dk

Bettina Guldager. Annoncechef
Tlf: 4590 8340
bettina.guldager@lokalavisen.dk

Tina Damgaard. Mediekonsulent
Tlf: 4590 8107
tina.damgaard@lokalavisen.dk

Stig Andersen. Mediekonsulent
Tlf: 4590 8041
stig.andersen@lokalavisen.dk

Vivian Ree. Mediekonsulent
Tlf: 4590 8177
vivian.ree@lokalavisen.dk


Ansv chefredaktør: Claus Krogh

FORRETNINGSBETINGELSER Læs her

 

DEADLINES

 

Det Grønne Område: 

Redaktionelt stof:
torsdag kl. 14.00
Korrekturannoncer:
onsdag kl. 16.00
Privatannoncer (tillykke, køb/salg m.m.):
fredag kl. 10.00
Alle andre annoncer:
fredag kl. 12.00

 
 

ANNONCERING læs her

 
SENESTE TV